Dėl ko vedade koučingo sesijas? Kokie žmonės ir/ar organizacijos yra Jūsų klientai?

Vedu, nes tikiu, kad tai vienas efektyviausių būdų ieškant savirealizacijos ir savęs pažinimo. Dirbu tiek su privačiais žmonėmis, tiek su verslo įmonėmis.

Pagrindinės koučingo paslaugos:

  • Individualus koučingas
  • Įmonių/verslo koučingas
  • Gyvenimo balanso koučingas
  • Talentų koučingas

Kokios yra Jūsų koučingo sesijos?

Visos sesijos yra unikalios, orientuotos į konkretų žmogų ar įmonę. Tikėtis galima sesijų gilumo, kartais išmušimo iš nusistovėjusių vėžių, savęs pažinimo, motyvacijos ir žinoma rezultato.

Keletas atsiliepimų apie Andriaus sesijas, mokymus iš klientų?

Visada tikėjau, kad stiprūs žmonės priima sprendimus savarankiškai. Pradėjusi koučingo sesijas su Andriumi, supratau, kokia vertinga tikro koučingo specialisto pagalba. Andrius yra velniškai stipri, pozityvi asmenybė, puikiai padedanti racionaliai susidėlioti mintis, svarbiausia – jas išlaisvinti. Jo taikomas metodas ir kompetencija man labai stipriai padėjo siekti savo tikslų. Ir ne tik karjeros srityje – susivokiau, ką man reiškia laimė, kaip reikia džiaugtis ir mėgautis gyvenimu.
Po kiekvienos sesijos jausdavausi pakylėta ir pasiruošusi dideliems darbams. Kas svarbiausia, tai neišgaruodavo po kelių dienų ar valandų. Nuo mūsų pažinties per 3 metus darbuose pakeičiau 3 pozicijas į aukštesnes, be to stipriai pakeičiau mąstymą ir įgyvendinau labai daug idėjų. Nauji planai stipriai stebina ir džiugina net mane pačią.
Labai džiaugiuosi, kad pasinaudojau Andriaus koučingu. Visada žinosiu, kaip stipriai jis prisidėjo prie mano tobulėjimo. Tikiuosi, jau greitai atsiųsiu jam padėkos atviruką iš milžiniškos kompanijos vadovo pozicijos Australijoje.
Nėra nieko stipresnio už minčių galią ir Andrius savo pavyzdžiu tai idealiai atspindi. Nuoširdžiai didžiuojuosi, kad jį pažįstu.

Inga Timanova

Man Andrius patinka ne tik kaip koučingo profesionalas, bet ir kaip asmenybė. Jis atviras pasauliui ir jo iššūkiams, nuolat kelia sau ambicingus tikslus, nuosekliai ir be dideles įtampos juos realizuoja. Manau, kad jo gyvenime jaučiama harmonija.
Kaip koučeris, jis labai orientuotas į tikslą, besąlygiškai tiki klientu ir jo beribiu potencialu. Todėl Andrius sukuria labai palankią atmosferą augimui bet kurioje srityje: darbo, santykių, sveikatos.
Su Andriumi man malonu bendrauti. Visada išsinešu nemažai naudos iš mūsų draugiškų susitikimų.

Oleg Kovrikov