Po pažinties su Points of you dalyviai grįžo namo nurimę ir atsipalaidavę. Vis tik praėjus kuriam laikui grįžo pirmosios kelionės įspūdžiai: tas malonus jaudulys ir susipažinimas su tikruoju aš.
Kai kam atsirado noras atgaivinti įspūdžius ir nusprendė toliau pratęsti kelionę dar viena diena.
Kelionės rytas buvo kažkuo išskirtinis: pilnas entuziazmo ir noro įkvėpti ne tik save, bet ir šalia esantį. Tą dieną kiekvienas jautėsi dar labiau užtikrintas, nors pasivaikščiojimas ir buvo po nepažįstamas teritorijas. Prasidėjus užsiėmimui jie gavo visą mokymo medžiagą apie Points of you priemones, kelios minutės tapo žaidimų analizavimu, knygos vartymu ar konsultavimusi. Šios tyrinėjimų kelionės vadovas trumpai pristatė gautą medžiagą ir kaip tai padės praplėsti požiūrį, pilnai suvokti pritaikymą koučingo sesijose, vedant seminarus ar paskaitas bei bendraujant su draugais, kolegomis. Keliauninkų grupelei susėdus ratu, vedėjas apibūdino kelis žaidimo pritaikymo būdus ir iškart įtraukė dalyvius į šį procesą. Vyko žaidimas po žaidimo, atsirado gilesnis analizavimas, įsiklausymas į aplinkinius dalyvius bei išvystytas praktinis patyrimas.

Praėjus porai valandų tarpusavio ryšys tarp dalyvių buvo itin tvarus, jie bendravo atvirai, patikimai, kaip su seniai pažįstamu draugu. Mokymai leido patirti, kaip reikia pritaikyti žaidimus ir pamatyti daugiau tai, kas paslėpta, bet tikrai matoma iš kito požiūrio kampo. Praėjus intensyvioms šešioms (o gal praėjo visos septynios…) valandoms mokymų dalyviai džiaugėsi rezultatais, sužinotais būdais ir sukurtais santykiais.
Praėjus įspūdžiams vienas iš dalyvių į savo kelionės užrašus parašė: “Atsivėrė akys ir pagaliau galiu įsileisti į save tai, kas jau daug kam teikia malonumą.”

Štai tokia šios kelionės santrauka.

Ar esate pasiruošę susipažinti su detalėmis?

POINTS OF YOU EXPLORER. TYRINĖTOJAS.

Tai pirmoji sertifikuota Points of You pakopa. Kartą per mėnesį mes tyrinėjam ir atrandam. Šie mokymai trunka visą dieną. Juose susirenka tie, kas jau turi Points of You priemones ir jomis naudojasi.

CCE-Logo

Tokio paties lygio mokymai vykdomi bet kurioje pasaulio šalyje, kur yra sertifikuoti Points of You treneriai. Taip, tik jie gali vesti šiuos mokymus.
TYRINĖTOJO pakopa – jau tik trenerio atsakomybė. Šie mokymai yra patvirtinti ir ICF(angl. International Coach Federation) ir suteikia 6 CCE‘u.

Dalyviai patirs ir išmoks kaip:

  • Atskleisti kitokį požiūrio kampą 
  • Efektyviau dirbti komandose ir grupėse 
  • Pasinerti į atvirą pokalbį 
  • Vadovautis strateginiu ar kūrybišku mąstymu
  • Naudoti mūsų priemones įvairiose situacijose
  • Nepaisyti skirtumų ir kurti tarpusavio ryšį

Baigęs šiuos mokymus dalyvis įgauna daug daugiau patirties, kaip praktiškai naudoti The Coaching Game ir Punctum.
Ši sertifikacija suteikia galimybę vesti Points of You pažintinius susitikimus. Taip mes kuriame komandą, nors pastaruoju metu ją vadiname GENTIMI. Dėl daugelio priežasčių.

Registracija į mokymus