Laikas pasinerti į pusantros valandos pirmąją pažintį su Points of You… Pirmoji kelionė prasidėjo pačioje netikėčiausioje vietoje, su niekada nematytais žmonėmis. Dalyviai nerimastingai žvalgėsi. Prasidėjus užsiėmimui, dalyviai išsirinko užverstą kortelę ir, kai ją atsivertė, daugelis nutilo. Žaidimo vedėjas paprašė skirti laiko labiau patyrinėti kortelę ir rasti aspektus, kuriais jie norėtų pasidalinti. Pasipylė klausimų lavina, kas ir kaip turėtų būti, bet daug taisyklių čia nebuvo. Dalyviai aprimo ir skyrė kelias minutes pabūti su tikruoju aš ir įsigilinti į tai, ką mato.

Išsakę savo mintis apie išsitrauktas korteles, dalyviai sulaukė dar papildomų nuomonių iš susitikimo bendrakeleivių. Čia gimė kitoks požiūris į tą pačią kortelę, tą patį vaizdą ar tą patį žodį.  Nepažįstami žmonės tarpusavyje pradėjo laisvai  ir atvirai bendrauti, padėdami vieni kitiems pamatyti šiek tiek daugiau negu galėtų vienas pats žmogus. Susitikimas baigėsi daug greičiau nei dalyvavusieji tikėjosi. Paskelbus pabaigą visi šypsojosi, buvo atsipalaidavę ir jautė tarpusavyje sukurtą ryšį. Po Pirmosios pažinties su Points of You keli pakalbinti dalyviai džiaugėsi kitų žmonių įžvalgomis apie naudingos krypties pasirinkimą ir platesnį požiūrį į prieš tai buvusius sudėtingus klausimus.

Čia yra pasakojimas apie tai, kaip vyksta pažintis su Points of You.

  • pradžių pradžia yra 2006-ieji metai Izraelyje

  • žaidimai išversti į 10 kalbų

  • daugiau nei 1 milijonas žmonių jau išbandė tai visame pasaulyje

  • 147-iose šalyse galite surasti Points of You

  • daugiau nei 100 sertifikuotų trenerių pasaulyje

  • istorija toliau kuriama…

Kam patinka Points of You priemonės?

Na, čia tiesiog informacija. O mes Jums siūlome visa tai išbandyti čia, Lietuvoje. Points of You treneriai ar kiti šio žaidimo entuziastai, kurie pabaigė specialius mokymus, mielai susitiks su Jumis Vilniuje ir Kaune (kol kas). Supažindins, kaip tai veikia ir kur visa tai pritaikyti.

Esame tikri, kad Jums patiks. Jei tik norėsit. Tai kvietimas. Tai nieko nekainuoja. Mums malonu dalintis.
Užsiregistruokit į artimiausius vakarinius užsiėmimus mūsų ofise ar jaukioje kavinėje ir atraskite būdą pamatyti daugiau nei dauguma įpratę matyti. Praplėskite įprastinį mąstymą ir nepajusite, kaip gera yra matyti daugiau ir laisviau judėti į ten, kur siekiate būti ateityje. Paprasta ir naudinga.

Susitinkame kiekvieną savaitę ir skirtinguose miestuose.
Tiesiog pasirinkite Jums tinkamą vietą ir susimatome prie požiūrį keičiančių gyvenimiškų kortelių.
Visus šiuos susitikimus veda Points of You treneriai.

O gal Jūs jau žino apie tai iš kitur? Gal jau turit vieną iš Points of You priemonių ir norit labiau išmokti naudotis?
Tuomet Jums yra specialios programos. Apie jas plačiau rasite šioje nuorodoje:
ANTRAS ŽINGSNIS – POINTS OF YOU TYRINĖTOJAS