Vis matome, kaip keičiasi suvokimas apie koučingą

nuo to laiko, kai apie šią, ateities profesiją, pradėjome informuoti dar 2008-aisiais. Dabar norime, kad apie tai sužinoti galėtų dar daugiau žmonių, todėl ir parengėme šią programą.

Tai kursas, kurį brandinome jau daugiau nei metus. Olegas visa tai jau įgyvendino su rusakalbe auditorija, o dabar, kai papildomai išnagrinėjome tai, kas yra tobulintina – kviečiame plačiau su koučingu susipažinti šiuose ineraktyviuose susitikimuose, kurie vyks kartą per savaitę.

Jums yra paruošti 8-i internetiniai seminarai (webinar’ai), kuriuos rekomenduosime žiūrėti realiu laiku, kai jie ir bus transliuojami.
Jei įsigysit šią programą, bet negalėsite prisijungti prie kurso nurodytu metu – Jūs galėsit peržiūrėti vaizdo įrašą tuomet, kai turėsit laiko.

Olego mintys, kurios sukurs daugiau aiškumo apie koučingą

3 VIDEO NEMOKAMAI

Užsakyk į savo el.paštą

Investicija

Tokio tipo mokymų Lietuvoje dar nėra buvę ir rugpjūčio mėnesio antroje pusėje mes pradėsime online mokymus su pirmąja grupe. Jei Jus domina ši programa ir norėtumėt koučingo paslapčių/metodų/patirties pasisemti iš Olego – dabar yra pats laikas registruotis, nes pirmiesiems yra taikomos specialios kainos.

Įprastai ši programa kainuos 247 EUR už visus 8-is modulius. Dabar Jūs dalyvauti šiame du mėnesius truksiančiame kurse galite vos už 147 EUR (247 EUR).

Užsakyti