logo_POY-slogan_lt_2

Turbūt jau spėjote susipažinti su visomis Points of You™ priemonėmis, kurios kurtos su meile ir jas naudoti smagu, jei yra noras mokyti(s) bei tobulėti.

Dabar Points of You priemonės visiems prieinamos lietuvių kalba, o siuntimas Lietuvos teritorijoje – nekainuoja.

Points of You parduotuvė

Lietuviškus Sąmoningumo Žaidimo (ang. The Coaching Game) komplektus galite įsigyti tiesiog čia. Siuntimo išlaidos nieko nekainuos.

The Coaching Game2006 metais Izraelyje sukurtas žaidimas, kurio paskirtis buvo padėti koučingo specialistams vesti individualias sesijas.
Laikui bėgant šios priemonės panaudojimas labai prasiplėtė ir dabar visame pasaulyje jį naudoja ne tik jau minėti koučeriai, bet ir psichologai, personalo specialistai, mokytojai ir dėstytojai, projektų vadovai, lektoriai ir daugybė kitų sričių profesionalų.
Su The Coaching Game kūrybiškai spręsti iškilusius klausimus pamėgo NASA projektų vadovai, žaidimas pasitarnauja tiek armijoje, tiek bankuose, tiek IT sektoriuje. Jo panaudojimo galimybės itin plačios. Gera jį turėti, o mokant tinkamai naudoti – daugybė kasdienių klausimų tampa tiesiog žaismingai išsprendžiami.

The-Coaching-Game

  • Siuntimas nekainuoja
  • EUR180
  • Sąmoningumo Žaidimas

 

Taip pat galima įsigyti:

Mini “Sąmoningumo Žaidimas” yra patogi naudoti tiesiog užrašams, bet tuo pačiu – tai ir sumažintis pagrindinės Points of You priemonės variantas. Praplėskime matymo horizontus! Ši įkvepianti priemonė turi 12-a skirtingų kortelių su kūrybiškai mąstyti skatinančiomis nuotraukomis ir žodžiais, o knygutės lapuose Jūsų laukia taip pat 12-a istorijų, kurios prisidės prie požiūrio keitimo, eilė citatų bei klausimų, kurie išblaško nusistovėjusias mintis ir į situaciją skatina pažvelgti kitu kampu. Gera šią priemonę turėti ant darbo stalo ar tiesiog savo darbiniame krepšyje, kad laisvai minutei atradus – tiesiog įsitaisyti patogiai, išsitraukti korteles ir sužaisti vieną iš keturių metodikų, kurias rasite knygutėje. Rezultatas? Jūsų naujas požiūris ir šypsena veide, kai atrasit šį bei tą naujo savo mastyme. Kviečiam išbandykit tai.

 

Planner '14

  • DIENORAŠTIS
  • EUR25
  • Kortelės, Žaidimo metodai ir…

 

Ir dar šis tas…

Prekyboje jau pasirodė, bet dar galima įsigyti už 30% mažesnę kainąThe Coaching Game RUSŲ kalba.

Prekybos vietose ši žaidimo versija kainuoja 200 EUR.

The-Coaching-Game

  • Speciali kaina
  • EUR140
  • The Coaching Game

 

Užsakymo forma

DĖMESIO: privalu paminėti, kad:

Užsakant du The Coaching Game vienu metu – Užrašinė pridedama dovanų 😉
Kainos yra norodytos su PVM, siuntimo išlaidos Lietuvos teritorijoje taip pat įtrauktos į pasiūlymo kainą.

Vardas, Pavardė (privaloma)

El. paštas (privaloma)

Jūsų užsakymas: (privaloma)

Pasirinktų priemonių kiekis (privaloma)

Mokėtojo rekvizitai:

Įveskite saugos kodą

captcha

Domina bendradarbiavimas su Points of You?

Mes visada atviri galimybei plėsti veiklą tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Gal tai ženklas kurti kartu? Susisiekite dėl bendradarbiavimo variantų play@pointsofyou.lt

“Galimybės šoka su tais, kas jau yra šokių aikštelėje.” J. Brown.