Atsiliepimai apie koučingo kursus:

Laima Š. „Tai 3 valandos savaitėje leidusios detaliau pažvelgti į kasdienius dalykus. Leidusios išmokti klausytis ir išgirsti. Sakyčiau net atvėrusios duris į kitokio lygio bendravimą. 80 % išgirstos medžiagos taikau kasdieniniame darbe, bendravime su draugais ir aplinkiniais. Išmokau ne tik galvoti apie domėjimąsi kitų veikla ir norais, bet ir parodyti tai.”

Atsiliepimai apie koučingo specialistų mokyklą:

Inga Tamulevičiūtė iš UAB “Bitė Lietuva”:Kaip mokinė atėjau į koučingo specialistų mokyklą nusiteikusi gan skeptiškai. Tikslas buvo vienintelis – gauti koučerio sertifikatą. Bet nuomonę greitai pakeičiau. Atradimai ir žmonių pažinimas prasidėjo nuo pat pirmos pamokos. Šiai dienai turiu dar vieną efektyvų įrankį kaip geriau pažinti, matyti ir girdėti žmones. Čia radau gerus bičiulius ir savo mokytoją. Mūsų visų bendravimas įkvepia mane ir toliau skatins ieškoti bei tobulėti.

Milana Koc iš “ICF Lietuva”: Baigiau ICF patvirtintos “Leader as a coach” programos 11 laidą. Tai buvo nuostabi, 4 mėnesių kelionė į save su naujais potyriais ir atradimais. Didžiausias iššūkis – būti atviram sau. Programa skirta žmogui, kuris nori gilintis į save, geriau pažinti kitus, plėsti savo akiratį. Ačiu Olegui už galimybę išmokti būti neapibrėžtume. Tai puikus įgūdis dirbant su klientais. Kaip koučingo specialistė labai vertinu įgūdžius ir žinias, kurias gavau.

Atsiliepimai apie “Points of You” mokymo programą:

Alina Š.: “Points of You” mokymai labai įkvėpė, privertė pažiūrėti į kai kuriuos dalykus kitaip, tiek asmeninius, tiek karjeros ar darbinius. Medžiaga buvo pateikta labai profesionaliai ir aiškiai bei įdomiai, buvo labai vertingi nuolatiniai „worshop‘ai“ nes taip iš mokymų pasisavinamas maksimalus informacijos kiekis.